Meble Regulamin

Właścicielem Sklepu Internetowego www.hitmeble.pl jest:

HIT POLSKA sp. z o.o.

61-139 Poznań
ul. Zamenhofa 138

REGON 301719474

NIP: 783-167-00-72

Nr konta: 39 1240 6582 1111 0010 4052 1287

 1. Sklep internetowy www.hitmeble.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową zgodną z ofertą prezentowaną pod adresem www.hitmeble.pl oraz sprzedaż w sklepie przy ulicy Zamenhofa 138 w Poznaniu.
 2. Ceny w sklepie internetowym różnić się mogą od cen prezentowanych w salonie.
 3. Wszystkie ceny w sklepie internetowym www.hitmeble.pl są podawane w PLN i są cenami brutto.
 4. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę, poprzez strony www.hitmeble.pl, pocztę e-mail, gadu gadu, przez telefon oraz w sklepie stacjonarnym w godzinach jego otwarcia.
 5. Wszystkie zamówienia potwierdzane są drogą telefoniczną lub elektroniczną. Zamawiający zostanie poinformowany telefonicznie o przewidywanym terminie dostawy/odbioru oraz o aktualnej cenie w wybranym przez siebie kolorze i tkaninie.
 6. Forma płatności i dostawy towaru wybierane są podczas wypełniania formularza lub z przedstawicielem firmy.
  Formy płatności:
  -
  przy odbiorze
  - płatność przelewem
  Formy dostawy:
  -
  firma spedycyjna ( W cene transportu nie jest wliczone wniesienie )
  - odbiór osobisty
 7. Czas realizacji zamówienia zależny jest od stanu magazynowego i wynosi od 3 do ok. 28 roboczych pon - pt z możliwością przedłużenia.
 8. Termin realizacji na kuchnie wynosi od 4-12 tygodni z możliwością przedłużenia.
 9. Zamawiający wyraża zgodę na udostępnienie firmie spedycyjnej/transportowej swojego adresu i numeru telefonu zamieszczonego w formularzu zamówienia.
 10. Koszt dostawy (na terenie całej Polski) uzgadniany jest zawsze indywidualnie z Zamawiającym.
 11. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z zawarciem transakcji.
 12. Nie będą realizowane zamówienia wzbudzające wątpliwości, z nieprawidłowo wypełnionym formularzem oraz zamówienia, których nie można potwierdzić.
 13. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia wydania towaru.
 14. Klient ma prawo odstąpić od umowy w przeciągu 14 dni od daty wydania towaru (dotyczy sprzedaży przez sklep internetowy).
 15. Zwroty przyjmowane są w przypadku, gdy towary nie były używane. Nie mogą nosić znamion użytkowania. Towar musi być zwrócony w fabrycznym opakowaniu. Koszt transportu zwrotu pokrywa Klient. Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku zamówienia mebli typowych. Klient nie może odstąpić od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, czyli wykonana według specyfikacji klienta (zindywidualizowana kolorystyka, wymiar).
 16. Próbki tkanin wysyłany na życzenie klienta.
 17. Gwarantujemy stabilność mebli tylko tych robionych na standartowych wymiarach. Wszelkie przeróbki i zmiany w konstukcji mebla dokonujemy tylko i wyłącznie na specjalne życzenie klienta.
 18. Dane podawane przez klienta podczas składania zamówień są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień. Dane te nie będą udostępniane innym podmiotom ani wykorzystywane do celów marketingowych.
 19. Zdjęcia przedstawione na stronie, filmy, animacje, grafiki i teksty są własnościa firmy HIT POLSKA Sp. z o.o. Naruszenie praw autorskich skutkuje odpowiedzialnością prawną określoną w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i przepisach kodeksu cywilnego.
 20. Zdjęcia przedstawione na stronie są poglądowe, tkaniny i kolory różnić się mogą od dostępnych. Próbki tkanin przedstawiamy drogą elektroniczną. Producent dopuszcza różnice w wymiarach mebli do (+-) 5cm , poszczególne partie materiałów mogą delikatnie różnić się odcieniami.
 21. Fakturę za zakupiony towar otrzymuje Zamawiający w momencie odbioru towaru.
 22. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefonicznie: 516-516-058 , 505-971-277, 503-775-962

GaduGadu: 47146504

GaduGadu: 33055671

 

Meble Poznań | HIT Centrum Meblowe | Tanie meble | Tel: 516-516-058 | [email protected]